KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14277552
nr 1427 7552
J Williams. Signerad, daterad 1899, flicka i landskap. Olja på duk, 105x153, yttermått inklusive ram: 117x166 cm
Kondition: slitage, lagad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:35:07
1.700 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr